Size En İyi Teklif ve Çalışmaları Sunarak İşletmenizin Potansiyelini %80 oranında arttırmak için buradayız…

PEGGA Yazılım

LinkedIn, Yapay Zekâyla İçerik Üretilen Premium Şirket Sayfaları Üzerinde Çalışıyor

LinkedIn, gelirlerini artırmak için yapay zekâ içerik üretimi özelliği de sunduğu premium şirket sayfaları üzerinde çalışıyor.

LinkedIn, gelirlerini artırmak için Premium şirket sayfaları üzerinde çalışmaya başladı ve yapay zeka araçlarından da yardım alacakları duyuruldu. Bu yeni özellik sayesinde, Premium abonesi olan şirketler sayfalarının her noktasında tutarlı ve profesyonel bir ton kullanabilecekler.

LinkedIn’in hedefi, özellikle küçük ve orta boy işletmeleri Premium şirket sayfaları ile hedeflemek. Bu işletmeler, sosyal medya uzmanı istihdam etmeyen ya da edemeyenler için yapay zeka aracıyla içerik oluşturabilecekler. Yapay zeka aracı, işletmelerin içerik oluşturma sürecini kolaylaştırırken tutarlı ve profesyonel bir dil kullanımı sağlayacak.

İşletmelerin taleplerini yapay zekâ çözecek

LinkedIn

Son dönemde politikalarında değişiklik yapan LinkedIn, sadece profesyonellerin bir araya geldiği bir platform olmaktan uzaklaşarak şirketlerin pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirdiği bir kaynak haline gelmeyi amaçlıyor. Ancak, yapay zekâ içeriklerinin ne kadar etkili olacağı ve potansiyel maliyeti konusunda bazı çekinceler bulunuyor.

LinkedIn Kıdemli İletişim Direktörü Suzi Owens, firmanın müşteri deneyimini geliştirmek ve şirketlerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sürekli yeni yöntemler aradığını belirtti. Bu yeni özellik sessiz sedasız duyuruldu ancak şimdilik Premium şirket sayfalarının abonelik ücretleri açıklanmadı. Ancak, sayfa başı abonelik ücretinin aylık 99,99 dolar ve yıllık abonelikte ise fiyatın 838,88 dolar olduğu bilgisine ulaşıldı.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir