PEGGA Yazılım ve Web Hizmetleri olarak sizleri dijital çözümlere ulaşmanıza öncülük ediyoruz.

İletişim

Location

Şekerhane mah. Ali İmam sk. No:37 PEGGA Yazılım, Alanya/Antalya

Web Tasarım

Web tasarım: Kullanıcı dostu, estetik ve işlevsel siteler oluşturma sürecidir. Markaların dijital dünyada etkileyici bir varlık kazanmasını sağlar.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya yönetimi: Markaların etkili varlık sağladığı platformlardır. Müşteri bağlılığını güçlendirir, bilinirliği artırır.

E-Ticaret

Size ait dijital mağazanızı oluşturuyoruz ve bu mağazanıza ürünlerinizi yüklüyoruz ve online satış yapmaya kısa bir süre içerisinde başlıyorsunuz.

SEO Hizmeti

SEO (Search Engine Optimization), web sitelerini arama motorlarında üst sıralara taşıyan stratejik bir süreçtir. Anahtar kelimelerin doğru kullanımı, içerik optimizasyonu ve uygun bağlantı stratejileri ile web sitelerinin organik trafik elde etmesi hedeflenir. Bu sayede işletmeler online görünürlüğünü artırarak daha fazla müşteriye ulaşır.

Grafik Tasarım

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere Sosyal medya paylaşım , logo , banner , afiş , kurumsal kimlik üzerine olan tasarım ihtiyaçlarını karşılıyoruz alanında uzman grafikerler doğrultusunda sizlere en uygun ve profesyonel hizmeti sunuyoruz. Sizlerde Grafik tasarım konusunda ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Google Hizmetleri

Google Haritalar , Google Ads gibi birçok google üzerinde işletmenizin ihtiyaçlarını google hizmetleri altında topladık işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Biz Kimiz

Biz Kimiz: Web Dünyasında Başarıya İmza Atan Profesyonelleriz!

Gücümüzü 10 Yıllık Deneyimden Alıyoruz: Başarıya Giden Yolda Sizinle ilerliyoruz!

Biz Kimiz
img

Bizimle İletişime Geç

Formu Doldurun Sizi Arayalım

Şekerhane, Aşçı Sk. Kerim apt No:13/B B, 07400 Alanya/Antalya

Formu Doldurun