Size En İyi Teklif ve Çalışmaları Sunarak İşletmenizin Potansiyelini %80 oranında arttırmak için buradayız…

sss

Sık Sorulan Sorular

PEGGA Yazılım ne tür hizmetler sunuyor?

Web tasarım, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, e-ticaret çözümleri, SEO gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.

Hangi Sektörler İçin Hizmet Sunuyorsunuz?
Her sektörden işletme ve markaya hizmet sağlıyoruz. Esnek ve özelleştirilmiş çözümler sunarak her ihtiyaca uygun hizmetler sunmaktayız.
 
Hizmetinizi Satın Almak İstiyorum?
Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size en uygun çözümü sunacaktır. Ya da Web Sitemiz Üzerinden paketlerimizi inceleyerek size en uygun paketi seçip satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Web Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?
İlk olarak ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlıyoruz. Tasarım, geliştirme ve revizyon aşamalarını içeren bir süreçle sizin için özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturuyoruz.
 
Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Oluyor?
Hedef kitlenizi analiz edip, içerik stratejisi oluşturuyor ve sosyal medya platformlarında düzenli olarak paylaşımlar yapıyoruz. Etkileşimi artırmak ve markanızı güçlendirmek için aktif yönetim sağlıyoruz.
 
SEO Hizmetiniz Neleri Kapsıyor?
Yerel SEO , İç SEO ve Dış SEO (Backlink) Anahtar kelime araştırması, teknik SEO iyileştirmeleri, içerik optimizasyonu gibi bir dizi stratejiyle web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.
 
Referanslarınızı Nereden Görebilirim?
Referanslarımızı web sitemizde yayınlıyoruz. Referanslarımız Kısmından inceleyebilirsiniz. Ya da İnstagram adresimizde güncel şekilde referanslarımızı paylaşmaktayız instagram adresimizden inceleyebilirsiniz.
Sizle Nasıl İletişime Geçebilirim?
İletişim sayfamızdan bize mesaj gönderebilir veya telefon numaramızı kullanarak arayabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapmaktayız. Web Sitemizdeki Telefon ve WhatsApp butonlarını kullanabilirsiniz.
İletişim Formu

Formu Doldurun Sizi Arayalım!