Size En İyi Teklif ve Çalışmaları Sunarak İşletmenizin Potansiyelini %80 oranında arttırmak için buradayız…

1. Taraflar

Satıcı:

Adı/Soyadı: PEGGA Yazılım ve Web Hizmetleri

Adres: Şekerhane Mah. Ali İmam Sk. No:37 PEGGA Yazılım 07400 Alanya/Antalya

Telefon: +90 539 219 79 85

E-posta: yonetim@peggayazilim.net

2. Konu

Bu sözleşme, alıcının satıcıdan aşağıda belirtilen ürün veya hizmeti satın almasını ve satıcının bu ürünü veya hizmeti sağlamasını kapsamaktadır.

3. Sipariş

Alıcı, satıcı tarafından sunulan ürün veya hizmeti, satıcının web sitesi üzerinden veya telefon ile yapmış olduğu bir sipariş ile satın almıştır. Siparişin alınması, alıcının bu sözleşmeyi kabul ettiği anlamına gelir.

4. Fiyat ve Ödeme Koşulları

Satış fiyatı, satıcı tarafından belirlenmiş olup, alıcı tarafından ödenecektir. Ödeme, siparişin alınmasını takiben belirtilen ödeme yöntemiyle yapılmalıdır.

5. Teslimat

Ürün veya hizmetin teslimatı, alıcının birebir kendisine teslim edilip alıcı e-postasına hizmet teslim belgesi gönderilmektedir. Teslimat, siparişin ödemesinin tamamlanmasını takiben gerçekleştirilecektir.

6. İptal ve İade

Alıcı, satın aldığı ürün veya hizmeti, teslimat sonrası 14 gün içerisinde herhangi bir neden belirtmeksizin iptal edebilir ve iade edebilir. Bu aşamada yapılan temel maaliyetlerin iadesi yapılmamaktadır. verilen siparişin %40 iadesi gerçekleşmektedir. Müşteri Talebi ile maaliyet (Domain + Hosting + SSL + Özel IP) müşteriye devredilir.

7. Garanti

Satıcı, Verilen hizmetin eksiksiz tamamlamakla yükümlüdür paketteki destek süresi boyunca oluşabilecek her türlü problemde destek sunacağını taahhüt eder.

8. Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmeden kaynaklanabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, taraflar öncelikle anlaşmazlığı dostane yollarla çözmeyi taahhüt ederler. Çözüm sağlanamazsa, [Yetkili Mahkeme] mahkemeleri yetkilidir.

Bu sözleşme, taraflar arasında imzalanmıştır.

Satıcı:

İmza: