PEGGA Yazılım ve Web Hizmetleri olarak sizleri dijital çözümlere ulaşmanıza öncülük ediyoruz.

İletişim

Location

Şekerhane mah. Ali İmam sk. No:37 PEGGA Yazılım, Alanya/Antalya

YouTube Music’in “Şimdi Çalınıyor” sayfasının son tasarımı tüm iOS ve Android cihazlarda yerini almaya başladı; hem de uygulamaya ekstra bir sosyal unsur ekleyen yeni bir özellik ile birlikte… Artık çalan şarkının sayfasında yorum okuyabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu seçenek şimdiye kadar çalma listeleriyle sınırlıydı.

9to5 Google’ın paylaştığı ekran görüntülerine göre, sayfadaki yorumların bazıları birkaç yıl öncesine ait olabilir. Öyle görünüyor ki Google, bu bölümü iyi ya da kötü ilgili YouTube videolarından gelen yorumlarla dolduruyor.

9to5 Google

Güncellenen tasarım kademeli olarak kullanıma sunuluyor, bu nedenle hemen göremeyebilirsiniz, ancak başka değişiklikler de var. Albümlerin kapak resimleri büyütüldü ve ilerleme çubuğunun hemen üstüne kaydırılabilir bir buton hattı eklendi. Bu butonlar sayesinde kayıt, paylaşım, indirme ve yorumlara erişim gibi işlemler daha kolay hale geldi. Ancak yorum seçeneği sadece videoları olan şarkılar için geçerli.

Daha önce mevcut olan eylemlerin çoğuna erişmek için şimdiye kadar fazladan bir dokunuş gerekiyordu. Düğmeler, YouTube video oynatıcısının altında göreceklerinize çok benziyor. Buna ek olarak, ekranın alt kısmında yer aldıkları için daha fazla denetime erişmek daha kolay olacağa benziyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir